10 Haziran 2014 #2496747

Garanti Bankası Havale İşlemi İçin Onay Vermiyor

Bankanıza ait işe yaramaz bir banka kartı üzerinden başka bir hesaba havale işlemi yapmak istiyorum. Fakat işlem izniniz bulunmamaktadır uyarısı çıkıyor. 4440333 arıyorum bir türlü müşteri temsilcinize bağlanamıyorum.


Ümraniye şubenizi aradım telefona bakan yok (2165226700). Yardım alabilmek için illaki şubenize mi gitmemiz gerekiyor. Oraya da gitsek işlem için bankamatiğe yada telefona yönlendireceksiniz. Telefon bankacılığı anlayışınız müşteriyi çileden çıkarıp şubeye mi getirtmek.

Murat 618 Okunma

Cevaplar

  • Murat15 Haziran 2014

    ilgilenen olmadı

  • Murat10 Haziran 2014

    Buradan harekete geçmek daha iyi. Başkaları da hatalarınızın ne olduğunu okusun ki tercihleri öncesinde bir nebze olsun bilgi sahibi olsunlar. Zira tercihlerim öncesi bu sistemden çok iyi bilgi edinip o şekilde harekete geçiyorum. Zorunluluklar hariç. Çünkü maaş müşterinizim ve firmam ne yazık ki sadece sizinle çalışıyor.

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Haziran 2014

    Müşterimiz Murat K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön