29 Nisan 2018
Yorum Yap
#10385927

Garanti Bankası Hatalı Mail Adresi, Mailime Başkasının Bilgilerini Gönderiyorlar

Garanti Bankası'nı üç defa uyarmama rağmen hatasını düzeltmemekte Müşteri gizliliğini ihlal etmektedir. Bir hata ile müşterisi benim email adresimi yazdırmış. Söz konusu email adresime her ay ekstreler gelmekte. İlk olarak spazm sandım. Sonra garantiyi arayayım dedim. Spam değil müşterisinin mail adresini hatalı (benim mail) yazmışlar.


Bankaya adresin bana ait olduğunu, hatalarını düzeltmeleri gerektiğini, mailimi kullanmamalarını, müşterisi ile görüşerek teyit alarak maili kaldırmaları gerektiğini söylememe (2 ayrı zamanda arayarak şikayet ettim) rağmen mailime tanımadığım arkadaşın ekstrelerini almaya devam ediyorum.

Semih 289 Okunma

Cevaplar

  • Semih'in Teşekkür Mesajı30 Nisan 2018

    İlgili müşteriye hitaben “ mail adresiniz çıkarılmıştır” mail bilgilendirmesi mail adresime ulaşmıştır. Söz konusu problemin son bulduğunu düşünmekteyim ve teşekkür ediyorum.

  • Semih29 Nisan 2018

    Yine önemsemeden yazılan cevap. Ben dört yıldır. Garanti müşterisi değilim. E-postam için giriş yapacak aktif hesabım vs. Yok. Ayrıca benim değil, o mailimi kullanan müşterinizin ayar yapması gerekiyor.

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Nisan 2018

    Değerli müşterimiz, Garanti Bankası olarak müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Bize iletmiş olduğunuz mesajınızı değerlendirmeye aldık. Konuyu titizlikle inceleyerek en geç iki iş günü içinde size bilgi vereceğiz. Şikayetvar.com platformunda müşterilerimize hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz. Dilerseniz twitter.com/garantiyesor hesabımıza mesaj göndererek veya facebook.com/Garanti Bankası sayfamızda yer alan GarantiyeSor iletişim formunu doldurarak 7 / 24 hizmet alabilirsiniz. İyi günler dileriz. Garanti Bankası

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler