23 Şubat 2013

Garanti Bankası Hatalı Kampanya Bilgisi Verildi!

19. 02. 2013 tarihinde Garanti Bonus kartımla 125 TL akaryakıt aldım. Ödeme slibinde "500, 00TL bonus için akaryakıtta 375 TL daha harca" yazıyordu. Bilgi almak için müşteri hattından yardım alamayınca nihayet bugün Haklı Müşteri hattı son noktayı koydu, böyle bir kampanya yokmuş. Garanti Bankası olmayan kampanyayı nasıl slipte bana bildirir. Ben bankanın slibinde hangi bilgiye güvenip güvenmeyeceği mi nasıl anlarım. Banka özür dilemek ve hata sebebini açıklamak yerine ısrarla zaten harcamamışsınız sorun yok diyor. Ya size inanıp harcasaydım. Nasıl olur da olmayan kampanya için benden 375 TL daha harcama ister. Neden haklı müşteri hattı bu kadar kaba davranır.

Gülay 34 Okunma

Cevaplar

  • Gülay25 Şubat 2013

    gelen cevap şöyle: Sayın GÜLAY K......, www.sikayetvar.com ‘dan göndermiş olduğunuz şikayetiniz 33793439 numarası ile Haklı Müşteri Hattı’nda kayıt altına alınmıştır. Öncelikle bankamızla yaşamış olduğunuz sorundan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Kredi Kartı ile ilgili kampanyalarımız hakkında www.bonus.com.tr internet sitemizden detaylı bilgiye ulaşabilir, sitemizde yer alan bilgilerin dışında bir bilgi almak isterseniz 444 0 333 numarali Alo Garanti Hattı’mızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Saygılarımızla, ...................... Sorunumun kayıt altına alındığı bilgisi ne anlam ifade ediyor, yani ilgilenip bana cevap verecekler diye düşünebilir miyim? Siteden detaylı bilgi alabilirmişim, tamam ama zaten bilgi olmadığı için Haklı müşteri hattını aramıştım. Müşteri temsilcisiyle görüşebilirmişim, evet görüştüm ve bir hafta önce oda sonumu kayda almıştı. Sonuç? lütfen.

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön