13 Ocak 2016

Garanti Bankası Harcama İtirazı Süreci!

Daha önce de kendilerine itiraz dilekçesiyle başvurduğum Garanti Bankası, müşteri hizmetlerini aramama, müşteri hizmetleri çağrı merkezinin herhangi bir şubeden bilgi alabilirsiniz diyerek bir şubeye gidip sormama rağmen, gazetelere manşet olmuş bir şirketin mağduru olarak bankadan 03.11.2015 tarihinden bu yana yapmış olduğum harcama itirazına herhangi bir dönüş veya süreç ile ilgili bilgilendirme olmadı.


Müşteri memnuniyeti, müşteri haklarını korumak veya çok basit bir şeyi tüm kanıtlar (basın yayın, belgeler vs.) olmasına rağmen hala çözmek sizler için bu kadar mı zor? 2400 TL'ye yakın yanıltan bir müşterinin haklarını korumak veya mağduriyetini gidermek bu denli mi zor?

İsmail 77 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. İsmail B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön