24 Şubat 2015

Garanti Bankası Harcama İtirazı.

Yazılı dilekçe ile 04.01.2015 tarihlerinde hizmet alamadığım harcamalarım için harcama itirazında bulunmuştum. Çok geçmeden genel Müdürlükten olduğunu söyleyen bir adam beni aradı ve ahiret soruları gibi sorular sorup bir çocuk azarlar gibi benimle iletişim kurdu.

Haliyle dilekçem olumsuz cevaplandı ve kartlarım kapatıldı. Bu olaydan sonra müşteri hizmetlerini aradım şubeye yönlendirdi şube beni risk birimine gönderdi risk birimi de haklı müşteri hattına. Yaklaşık iki aydır bu trafik sürdü defalarca yenileme talebinde bulundum şubeye çünkü müşteri hizmetleri böyle yapmamı söyledi ve her seferinde reddedildi, son olarak yeni kart başvurusu yapın dediler ve herhangi bir sonuç yok.

Kemal 238 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Şubat 2015

    Müşterimiz Kemal Oğuz Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön