21 Ocak 2015

Garanti Bankası Haksızca Kredi Kartı Yıllık Aidatı Kesmek!

Garanti Bankası her yıl ocak ayında kredi kartı kullanan müşterilerinden haraç alır gibi (bu yıl 97 TL) kredi kartına borç yansıtmaktadır. İtiraz ettiğimde ise bu kesintinin yasal olduğunu söylüyorlar. Kartımı kapattırdığım zaman, birkaç gün içinde tekrar arayıp kartları kullanıma açmak için dil döküyorlar.

Geçen yıl kredi kartı üyelik bedelini bonus yükleyerek telafi yoluna gitmişlerdi, ama bir şartla; kartınızı bir yıl süreyle kapatmayacaksınız. Yine başa döndük, yine kart üyelik borcu, kartı kapatırsam geçen yıl yükledikleri bonusu geri alacaklar. Bir yıllık süre dolduğunda Garanti Bankasıyla işim olmaz. Başka hiçbir bankaya kesinlikle aidat falan ödemiyorum.

Levent 209 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Levent D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön