13 Nisan 2013 #1740815

Garanti Bankası Haksız Yıllık Sigorta Primi Kesintisi!

Kredi aldığımda imzaladığım evraklarda ve sözlü olarak söylenenlerde zorunlu hayat sigortası yaptırdım. Ancak 1 sene sonra yeniden yıllık sigorta primi adı altında hesabımdan para kesildi.
Evraklarda yıllık kesinti olacağına dair hiçbir şey yazmıyor ve sözlü olarak dahi söylenmedi.


Şubemi aradığımda haklı müşteri hattına yönlendiriyor haklı müşteri hattından şubeye yönlendiriliyorum ve 2 tarafta kendilerinin yapacak birşeyi olmadığını söylüyor. Kim yapacak benim işlemlerimi? Sorularıma cevabı nerede bulacağım?


Haksız yere kazanç sağlayan garanti bankasından şikayetçiyim ve Yıllık sigorta primi adı altında benden kesilen ücretin iadesini istiyorum.

Caner 49 Okunma

Cevaplar

  • Caner14 Haziran 2013

    bu şikayetin devamında banka tarafından arandım şubeye yönlendirildim şube bizim yapabileceğimiz birşey yok deyip haklı müşteri hattına yönlendirdi. Haklı müşteri hattı bizim yapabileceğimiz birşey yok deyip şubeye tekrar yönlendirdi. En sonunda size geri dönüş yapılacak denildi ve tam 3 ay oldu arayan yok!.. Garanti Bankası A.Ş. 'nin haksız kazanç elde ettiğinin belgesidir!.. Mart ayında kredim bitince anında terk edicem bankanizi.. İnşallah yazımı okuyarak sizinle çalışmaktan vazgeçenler olur!...

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön