17 Ocak 2014 #2241221

Garanti Bankası Haksız Yere Kesinti Yapıyor

Garanti Bankası'nın Zile Şubesi çalışanlarından memnun olsam da; Maaşımı sizin hesaba aktarmam, borsayı sizin bankadan kullanmam + kredi kartını yine sizden çıkarmama rağmen Eft'lerde yine masraf vs alınıyor. Daha önce 2 kez sırf bu ve buna benzer nedenlerden banka değiştirdim.


Ben şartları yerine getirirken , vaat edilen masrafsızlık olayı birkaç ayda bir önüme geliyor. Kesilen ücretlerde sonradan düzeltirse dahi geride yatmıyor. Zile şubenizdeki personelden memnun olsam da; ciddi şekilde hem maaş aktarmayı, hem borsa hesabını, hem de kredi kartını kapattırmayı düşünüyorum.

Birol 102 Okunma

Cevaplar

  • Birol30 Mayıs 2014

    Sorun çözülmesi, artık kronikleşti. Devamlı nüks ediyor.

  • Birol30 Mayıs 2014

    Aynı sorun yine nüks etti.. ilk fırsatta hesabımı , kredi kartımı ve borsa hesabımı taşıyacağım. Bilginize..

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Birol Ö.. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön