15 Ocak 2014

Garanti Bankası Haksız Yere Hesap İşletim Ücreti Kesiliyor!

5411 sayılı bankacılık kanununda böyle bir kesinti yapılabileceğine dair hiç bir bilgi yoktur. Ancak banka hukuki bir hakmış gibi hesap işletim ücreti altında kesinti yapmaya devam etmekte. Ben öğrenciyim ve kesintiler yüzünden zor duruma düşüyorum.

Üstelik bu bankadan kredi kartım bile bulunmaktadır. Ben bu zamana kadar kesilen paralarımın iadesini istiyorum. Eğer banka paramı yatırmaz ise hesaplarımı kapatmakla kalmayıp hukuki işlemlere de başvuracağım.

Seda 40 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Seda B.. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön