19 Mart 2013 #1695357

Garanti Bankası Haksız Yere Hesap İşletim Ücreti Alımı!

Garanti Bankası gibi bir kurumda hesabım bulunmakta; ki malesef bulunmakta maaşlı müşterileriyim. Kredi kartında anlıyorum, kullanım ücreti alınıyor fakat vadesiz bir hesabım bulunuyor ve ne işlem yapılıyorsa bir ayda 47TL hesap işletim ücreti alınmış durumda.


Hesap detayım da bunu görünce şok oldum. Yastık altı tasarrufu istemeyen bu bankalar kendi hesaplarına para yatırıldığında bu şekilde bu paraların eritilmesini sağlıyorlar. Bundan sonra maaşımın yattığı dakikada hemen paramı çekeceğim ve inanın ki bu konu artık tüketici mahkemesindedir.

Uğur 37 Okunma

Cevaplar

  • Uğur21 Mart 2013

    15.03.2013 tarihinde masraf ödemesi olarak 47.64 tl kesilen ücretin ne amaçla kesildiğini ve geri talebini acilen istiyorum maaş hesabı olarak açtığım hesabta böyle işlem yapılamayacağının bilincindeyim acilen geri dönüş sağlanmasını taleb ediyorum bu ücreti iadesi konusunda

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön