15 Temmuz 2014

Garanti Bankası Haksız ve Habersiz Hesap İşletim Ücreti Tahsil Etti

Yaklaşık 4 senedir müşterisi bulunduğum Garanti Bankası'nın istisnaya tabi bir müşterisi konumundayken, herhangi bir bildirim yapılmadan hesap işletim ücreti kesintisine maruz bırakıldım. Maaş müşterisi olarak ilk hesabımı açmış ve verdikleri taahhütler doğrultusunda hesabımı kullanmaya devam etmiştim.


Bizzat bana söylenilenin aksine, hesabımdan haksız ve yersiz bir şekilde hesap işletim ücreti tahsil edilmiştir. Daha sonraki yaptığım çağrı merkezi görüşmemde otomatik ödeme talimatı vermem durumunda ilerleyen dönemde hesap işletim ücreti alınmayabileceği ifade edildi. Kesinlikle iadesinin söz konusu olmayacağı bildirildi. Hakem heyeti kanalıyla yasal hakkımı arayacağım.

Hamza 331 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Temmuz 2014

    Müşterimiz Hamza Cihan Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön