17 Ocak 2017
Yorum Yap
#7539178

Garanti Bankası Haksız Uygulamalar ve Adapsız Çalışanlarınız

1 - İlk önce bankanızın istediği oranlarda komisyonlu çalışan poslarımıza aylarca mücadelesini verdiğimiz aylık aidat bedellerinin iptal/iade edileceğini söyleyen (sözüm ona) KOBİ yöneticinizin vurdumduymaz tavırları sebebiyle pos cihazlarınızı iade ettik, aylarca biriken pos ücreti aidatımız var güya iade edilecek olan!
2 - Benim talebim olmamasına rağmen iş yerimizi defalarca ziyaret edip kart ücreti olmayacağını, olursa dahi iade edeceğini söyleyip ısrar eden KOBİ yöneticiniz ve onu destekleyen şube müdürünüz! Gönderdikleri kredi kartına aidat kesintisi yapmanız ve defalarca aramama ve onca işimin içerisinde defalarca gittiğim şubeniz bahsettiğim çalışanlarınızdan hallediyoruz, hallettim, bugün yarın alayları! Sonrasında iptal talebime karşılık çağrı merkezinizdeki bayanın alaylı tavırları!
(82.50 yapılan kart kesintisine karşılık iptal talebimden vazgeçersem 60.00 TL bonus yükleyecekler.)

Lütfi Lütfi 232 Okunma

Cevaplar

 • Lütfi27 Ocak 2017

  Şikayet yazmışsın, paran gitmiş, haksızlığa uğramışsın kimsenin umurumda değil... Müşteri hizmetleri aradı dün. Buyurun beyefendi, haklısınız beyefendi... Sonuç: kocaman bir 0 (sıfır) Yazıklar olsun sizin gibi bankaya... . Haksız aldığınız paralar da... ... Uzak durun bu Garanti Bankası'ndan arkadaşlar.

 • Lütfi18 Ocak 2017

  3 - son olarak ta çözüme ulaştırılmayan ilk 2 şikayetime tuz-biber misali vadesiz mevduat hesabıma hesap işletim ücreti kesintisi! Çözüm/uzlaşma adına şubeyle girilen diyaloğa duyarsız şube çalışanları/müdür

 • Lütfi18 Ocak 2017

  Sayın Yetkili, bugün halâ k. Kartı ekstreniz kesilmiştir mesajı gelmekte. Lütfen kapatın şu kartı artık ve aldığınız tüm haksız ücretleri tarafıma ödeyiniz de kapansın bu konu, rica ediyorum.

 • Garanti Bankası Temsilcisi17 Ocak 2017

  Değerli müşterimiz, Sorun yaşadığınız için üzgünüz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler