11 Mayıs 2013 #1790638

Garanti Bankası Haksız Ücret!

Garanti bankasının hesabımdan "hesap işletim ücreti" adı altında yılda toplam 90 TL gibi bir ücret kesmesini haksız kazanç olarak görüyorum. Bu kartı bana teklif eden kendileri ve benim müşterileri olmamdan dolayı halihazırda yeterince kazanç sağlıyorlar. Talebim ya bu ücretin geri ödenmesi yada kartımın kapatılması.

Emre 42 Okunma

Cevaplar

  • Emre19 Mayıs 2013

    Garanti bankasının "hesap işletim ücreti" adı altında benden aldığı 90TL yi geri yatımasını istiyorum. Yada kartlarımı iptal etsin. Şikayet ediyoruz ilgilenen yok. Sessiz sessiz paramı alıyorlar sonra şikayetleri savuşturuyorlar. Eminim ki bu şikayetin altına otomatik bir cevap yazıp geçecekler.

  • Emre13 Mayıs 2013

    Süper, buradan cevap yazma hızınız çok iyi. Çok hızlı (Gereksiz) cevap verme konusunda başarılı bir banka. Göstermelik olarak buraya bir cevap yazmak ile olmuyor. Bu ücreti kesmeden önce bana sorsaydınız bende değerlendirip size konu hakkında en kısa sürede bildirim yapardım ama bana soran olmadı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön