01 Mayıs 2013

Garanti Bankası Haksız Para Kesintisi!

Garanti bankasına ait 736-663**** hesap numaralı bankamatik kartımı daha önce hiç kullanmadığım halde hesabıma ilk 200 TL yükleme yaptığım anda 39, 50 TL param kesintiye uğratılmıştır. Arayıp şikayetimi dile getirdiğim halde kendilerinin normal prosedürü işlettiklerini ve para kesintisinin normal olduğunu söyleyip benimle ilgilenmemişlerdir. Bu sebeple Bankaya ait olan tüm kartlarımı ve hesaplarımı kapattırdım, eğer ki yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Akın 38 Okunma

Cevaplar

  • Akın06 Mayıs 2013

    29. 04. 2013 tarihinde vermiş oldugum dilekçeler ile bankaya ait tüm kart ve hesaplarımın kapatılmasını taahhüt etmiştim. 736-6635422 nolu hesabımın sorunsuz kapatıldıgını ancak 158-6659608 nolu hesabımın kapatılmadıgını farkettim. Hemen bankayı arayıp şikayetimi dile getirdim, ancak hesap kapatma işlemlerinin yalnızca şubeden yapılabilecegini söylediler. Ben zaten bahsettigim tarihte bir günümü ayırıp, bankada saatlerce sıra bekleyerek, zaman ve yol parası ödeyerek banka şubesinde işimi hallettim. Tekrardan zaman ve para masrafı yaparak şubede zaman kaybetmek istemiyorum. Daha önce verdigim dilekçe ile hesabımın kapatılmatılmasına yardımcı olmanızı rica ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön