12 Ağustos 2014

Garanti Bankası Haksız Olarak Kesilen Kredi Kartı Aidatı Kesiyor

Garanti Bankasından kredi kartı başvurusu yaparken, maaşlı müşterisi olduğumu aidat gibi kesinti yapmayacağı söylendi ve başvuru yaptım.
Daha sonra; Garanti Platinum Master Cart ve American Expres iki adet kart geldi. Bu kartları bir ay kullandıktan sonra ilk hesap özetinde Master Cart için 130 TL, American Expres 70 TL (TOPLAM 200 TL) Yıllık kullanım ücreti kesildiğini gördüm, banka ile görüştüğüm ve bu ücretin maaşlı müşterisi olduğum için kesilmeyeceğinin söylendiğini hatırlattım ancak birşey yapmayacaklarını ücretin tahsil edileceğini söyledi.Bende kartların kapatması talimatı verdim. Banka tarafından mağdur edildim. 1 ay kullandığım karttan, 1 yıllık ücret tahsil edilmek isteniyor.

Sabri 376 Okunma

Cevaplar

  • Sabri15 Ağustos 2014

    Kredi kartı yıllık aidat kesimi ile alakalı 4440333 numaralı telefondan beni arayan görevli bir miktar mil puan karşılığında iptal işlemini yapmamamı söyledi. Ben ise sadece 1 ay kullandığım karttan yıllık ücret 200 TL aidat kesilmesinin doğru olmadığını ayrıca müşterisi olduğum için aidat alınmayacağını belirttim. Konuyla alakalı yasal yollara başvuracağım. Garanti Bankası kendisi ile çalışmanın karşılığı bizlere bu şekilde sunmaktadır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Ağustos 2014

    Müşterimiz Sabri Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön