11 Şubat 2014 #2286270

Garanti Bankası Haksız Olarak Hesap İşletim Ücreti Kesiyor

Garanti Bankası'ndan 24 ay vade ile kullanmış olduğum ihtiyaç kredisini üçüncü taksitinden sonra toplu ödeme yaparak kredimi kapattım. Erken ödeme yaptığım için hayat sigortasının tarafıma üç gün içerisinde yatırılacağını söylediler, fakat krediyi ödediğim gün hesabıma yatırılmış bana bunun bilgisini vermediler.


Yatırılan 58 tl hayat sigortasını hesap işletim ücreti olarak kestiler. Taksitleri düzenli ödeyen bir müşteriyim. Buna rağmen kesilmemesi gereken bir ücreti kesmeleri çok tuhaf tamamen haksızlık yapıyorlar. Bu olayın bir an önce çözülmesini rica ederim.

Bilal 94 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz Bilal B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön