15 Nisan 2013 #1742835

Garanti Bankası Haksız Kesinti!

Benim hesabımda 14/04/2013 ödemeli borç çıktı Kredi Anapara Faiz Ödemesi -22, 50 TL diye nedir bu ve ben maaşlı müşterinizim neden benden 59 tl kesildi ben derdimi kime nasıl anlatacağım bize böle söylenmedi tüm Kipa çalışan arkadaşlarımdan kesilmiyor benden neden kesildi?


Müşteri hizmetlerini aradığımda bana bonus şeklinde hesabım yatırılacağını ve bir hafta içini de kullanmanız gerektiğini söylüyor ben buna mecbur değilim ki! Ben paramı istiyorum zaten borcum çok lütfen geri dönüş yapınız.

Sedat 69 Okunma

Cevaplar

  • Sedat20 Nisan 2013

    merhaba cep telefonuma garantiden mesaj geldi mesajda NISAN SONUNA KADAR KUYUM VE GSM DIşINDA iLK 50TL'LİK HARCAMANIZA 5TL TOPLAM 50TL BONUS BONUSUNUZU KULANIN KAZANMAYA DEVAM EDIN DIYOR. . ilk harcamamı yaptım ve ikinci harcamam da ise 5TL BONUS geldi fakat 19/04/2013 tarihinde yani bugün iki kez 69. 00 TL ayrı ayrı zamanlarda harcamam rağmen bonusum gelmedi ama cep telefonuma mesaj geldi 5TL BONUS kazandınız diye bu konuda gereğinin yapılmasını isterim şimdiden teşekkürler .

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön