12 Şubat 2014 #2281811

Garanti Bankası Haksız Kesilen Ücretlerin İadesini İstiyorum!

Garanti Bankası'yla yaklaşık olarak 5 seneden fazla çalışmaktayım.Her sene hiç bir açıklama yapmadan tarafıma bildirim yapmadan hesaptaki paramdan farklı isimler altında kesintiler yapılmakta.En son olarak yatırım hesabımdan hesap işletim ücreti kesildi.Ne bana bir bilgi verildi ,ne de tarafıma bildirim (sms,mail)yapıldı.


Sabah internetten işlemlerim için açtım baktım hesabımda kesinti var,bununla ilgili olarak bankanın hizmeti olan Alo Garanti'yi aradım ve yaklaşık olarak 15-20 dakika telefonda bekletildim.


Sanki amaç pes etsin kapatsın artık dercesine yapıldı.En son ulaştığım şahıs bana, bir önceki müşteri temsilcisinin sözlerini tekrar etti,neticede benim sorunum çözülmedi. İadesini istiyorum.

Ali 85 Okunma

Cevaplar

 • Ali06 Mart 2014

  bugün 06.03.2014 benimle hale baglantı kurulacak.....

 • Ali24 Şubat 2014

  kesinlikle pişmanlık

 • Ali14 Şubat 2014

  beni arayan soran olmadı aynı bankanın aynı şubesinde 2 tane hesabım olmasına ragmen her hesap için ayrı ayrı işletim ücreti adı altında alınan para bence haksız kazançtır.ve sorunum banka tarafından çözülmez ise tüketici haklarına gideceğim ve bu bankayla olan bütün ilişkilerimi bitireceğim.

 • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

  Müşterimiz Ali Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön