04 Şubat 2014 #2275296

Garanti Bankası Haksız Kart Yenileme Ücreti Alıyor

Garanti Bankası kredi kartımın arkasındaki güvenlik kodu silinmiş. Bankayı aradığımda kartın yenileneceğini ve 7 TL yenileme ücreti alınacağını öğrendim. Bu sorun kartın üretimi ile ilgili. Daha öncede chip arızası sebebi ile kartım yenilendi ve yine 7 TL ödedim.


Ücretlerin iadesini istedim mümkün olmadığı ve yasal haklarımı kullanabileceğim bilgisi verildi. Kartın incelenmesini ve sorunun benden mi yoksa karttan mı olduğuna bakılmasını istedim buna da yanaşılmadı. Konu hakkında tarafıma detaylı bilgi verilmesini ve ciddiye alınmayı bekliyorum.

Tolga 54 Okunma

Cevaplar

  • Tolga12 Ekim 2015

    Konu ile ilgili olarak bankadan gereken ilgi gösterilmedi ve haksız olarak alınan ücret iade edilmedi!

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Tolga B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön