30 Ocak 2014 #2265029

Garanti Bankası Haksız İpotek Fek Ücreti İstiyor!

Bir bankadan kullanmış olduğum konut kredimi 2010 yılında Garanti Bankası'na aktarmıştım. Aktarma esnasında benden tahsil edilen FEK ücretinin Garanti Bankasında işlemlerim devam etmesi sırasında bahsi geçmiş ve bu ücretin yasal olmadığı kendi personeli tarafından bizzat bana söylenmiş ve bu ücretin yasal yolla alınacağı tarafıma izah edilmişti.


Şimdi Garanti Bankası'na olan kredimin de sonuna geldim ama İpotek Fek yazımı istediğimde 370 tl fek ücreti yatırmanız gerekmektedir denilmektedir. Kendi kendine çelişen bir bankayla çalışıyorum.

Bekir 198 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Bekir S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön