12 Şubat 2014 #2290987

Garanti Bankası Haksız Hesap İşletim Ücreti Ve Yıllık Üyelik Aidat Kesiyor!

Garanti Bankası'ndan 25726856 müşteri numarası ile hizmet almaktayım. Hesabı açtıralı 5 ay oldu ve bu banka 01.02.2014'te 58,00 TL Hs. İşletim Ücreti ve ekstradan 1 kez kullandığım k. kartından da 6,90 yıllık üyelik aidatı kesintileri ile karşıma çıktı.


Kendilerine yaptığım başvurulara komedi gibi her seferinde Copy-Paste tarzında aynı cevaplarla karşılık verdiler. O kadar umarsızlar ki maaş hesabı olduğu belli olan hesabıma halen daha haksız kesmiş oldukları bu ücreti iade etmediler.


Ve yaptıkları Copy-Paste yanıtlar harici bir dönüş yapmadılar. Evrakları hazırladım bu banka ile alakalı olarak ta tıpkı farklı bankaya yaptığım gibi Tüketici Hakları Hakem Heyetine başvuruyorum.

Ender 90 Okunma

Cevaplar

 • Ender17 Şubat 2014

  Banka hiç bir şekilde iletişime geçmedi, müşterilerini hiç bir şekilde dikkate almıyorlar.

 • Ender14 Şubat 2014

  Banka acaba bir dönüş yapmayı düşünüyor mu? Hayır eğer bir dönüş yapılmayacaksa uğraşmayalım vaktimizi daha fazla harcamayalım hakkımızı arayacağımız yerleri gayet iyi biliyoruz. Blöf yapmıyorum 17 Şubat sabah 9:00 itibariyle evraklarımı Tüketici Hakları Hakem Heyeti'ne sunacağım.

 • Ender13 Şubat 2014

  Yazdıkları messajdan sonra banka halen daha hususla alakalı olarak her hangi bir dönüş yapmamıştır. Banka ile evrakları en geç 17 Şubat tarihine kadar Tüketici Hakları Hakem Heyeti'ne sunacağımı buradan bildiririm.

 • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

  Müşterimiz Ender Cihan C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön