12 Şubat 2014 #2290413

Garanti Bankası Haksız Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Garanti Bankası hem hesap işletim ücreti hemde kart üyelik bedeliyle bizleri mağdur etmeye devam ediyor. Bankada normal bir hesabım yok ancak kredi kullandığım için kredi hesabı açtılar (düşünebiliyor musunuz hem kredi kullanıyorum, zorla hesap açıyorlar bir de sonra hesap işletim ücreti) her 6 ayda bir yaklaşık 50 lira ücret veriyorum.


Kart ücreti ise tam bir facia, 89 lira yıllık üyelik bedeli kesildi. Yapılan kesintilerin tarafıma iadesini talep ediyorum. Garanti'yle bütün bankacılık işlemlerimi sonlandıracağım.

Hasan 71 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz Hasan D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön