30 Nisan 2015

Garanti Bankası Haklı Müşteri Hattı!

Garanti Bankası'nın ilk sene ücretsiz denilerek verilen kredi kartından ilk sene sonunda ücret almasıyla alakalı sorunumu çözemediğim için buradan şikayette bulundum. Garanti Haklı Müşteri hattı bu konuda benimle irtibata geçti fakat söylemlerin değişmediği sorunların çözülmediği bu hat müşterileri oyalamaktan başka bir hizmet vermiyor.

Resmen çözümsüzlüğe mahkum oluyorsunuz. Bir dakikalık ses kaydı dinlenerek haklı olup olmadığımı anlamak kaç iş günü daha sürecek merak ediyorum.

Yunus 254 Okunma

Cevaplar

  • Yunus09 Mayıs 2015

    Bu konuda benimle kesinlikle irtibata geçilmedi. Haklı müşteri hattıyla alakalı şikayetim çözüme kavuşturulmadı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Nisan 2015

    Müşterimiz Yunus Emre D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön