31 Mart 2016
Yorum Yap
#5205904

Garanti Bankası Hakem Heyetinin Kararını İki Aydır Uygulamıyor!

27.01.2016 tarihinde çıkan kararla, kullanmış olduğum kredinin masraflarının tarafıma iadesi uygun görüldü. Karar bankaya da tebliğ edildiği halde ki aydır ödeme yapılmıyor. Elbet yeniden kredi kullanacağımız vakit gelecek. Sonuçta kredinin faydası tek taraflı değil, bankayla karşılıklı fayda ilişkisi yaşanıyor. Ödeme yapılmazsa büyük tutarlı kredilerde Garanti ile asla çalışmayacağım.

Yasemin 81 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin04 Nisan 2016

    Garanti Bankası olduğunu söyleyen bir numaradan arandım. "Şikayetinizle ilgili bilgi vermemiz için annenizin kızlık soyismi gerekiyor" dediler. Bilgi almak için kim olduğu belli olmayan bir numaraya gizli bilgilerimi verecek değilim. Bu sürecin çok kötü yönetildiğini düşünüyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi31 Mart 2016

    Müşterimiz Sn. Yasemin Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

Ziyaretçi Yorumları