16 Haziran 2014

Garanti Bankası Hakem Heyeti Kararına Uymadı

Garanti Bankasının 1479***28 müşteri Nolu müşterisiyim. Samsun şubesinden 2007 yılında çekmiş olduğum konut kredisinin komisyon masrafı için van il hakem yetinin lehime vermiş olduğu karar doğrultusunda banka genel merkezinden paranın iadesi için ilgili şubeye gitmem için telefonuma mesaj geldi.


Van şubesine gittiğimde parayı alabilmem için ibraname imzalamam gerektiğini yoksa para iadesi olmayacağını söylediler bunun üzerine ibranameyi imzalamadım.karar tarihinden 50 gün geçti diğer bankalar para iadesi hiçbir koşul öne sürmeden yaparken neden garanti bankası böyle bir yola başvurur anlamıyorum.enson çare icra yolu ile tahsil yoluna başvuracağım.

Ercan 340 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Haziran 2014

    Müşterimiz Ercan K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön