14 Şubat 2013

Garanti Bankası Hakem Heyeti Kararına Rağmen Ödemem Yapılmadı!

Garanti Bankası Galatasaray Şubesin'den tarafımdan alınan, dosya masrafının iadesine karar verildi.Bu kararı içeren yazılı metni, bir ay önce ilgili şubeye verdim. Oradan Genel müdürlüğe faks çekildi. Bu esnada bir yetkiliden kullanırken iyi, masrafı kabul ediyorsunuz sonra şikayet ediyorsunuz şeklinde sözler işittim. Galatasaray şubesindeki üst kattaki yetkili bu baskıyı yaptı.


Sonrasında iki defa garanti.com.tr'ye yazılı olarak iki defa talep aktardığımda bana, tüketici hakem heyetine cevap verilmiştir ordan bilgi alabilirsiniz dediler. Hakem heyetini aradığımda bize cevap verilmedi, bankayı icraya verebileceğimi söylediler. Garanti Bankası bilerek vatandaşa masraf yaptırma derdinde.

Ozan 91 Okunma

Cevaplar

 • Ozan24 Ocak 2014

  Şikayetvar.com'dan ayrıca şikayetçiyim. Bilgilendirme yapılması demek şikayetin giderildiği anlamına gelmiyor.

 • Ozan24 Ocak 2014

  İlk şikayeti yazdığım günden bu güne halen bana geri ödeme yapılmadı. Banka kendilerini icraya vermemi istiyor. Böylece onlar da karşı dava açacaklar. Kazanmayı bekleyecek ve bana masraf ödeteceklerini düşünüyorlar. Sanırım Mahkeme hakimine çok güveniyorlar !!

 • Ozan18 Şubat 2013

  Ben anlamıyorum hangi ahlaki değerlere bağlı olarak ısrarla aynı yalanı defalarca söyleyebiliyorlar ?

 • Ozan17 Şubat 2013

  Bilgilendirme tamamiyle gerçek dışı beyanlara dayanmaktadır. Taraflarına hakem heyeti tarafından belge gönderilmediğini iddia etmektedirler. Oysa ki resmi ptt kayıtlarına göre, tebliğ edilen dokuman,22.01.2013 tarihinde garanti bankası tarafından teslim alınmıştır. Elimde yazılı belge mevcut durumdadır. Kamuoyuna yanlış bilgilendirme yaparak PTT'yi ve Hakem Heyeti'ni zan altında bırakmaktadırlar.

 • Garanti Bankası Temsilcisi15 Şubat 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön