23 Mart 2016
Yorum Yap
#5154325

Garanti Bankası Hakem Heyeti Kararına Rağmen 350 TL İçin Mahkemede Dava Görülüyor

Birçok kişi gibi ben de Tüketici Hakem Heyeti' ne kart aidat, kredi dosya masrafı gibi iadeleri alabilmek için 6 farklı banka için başvuru yaptım. Hakem Heyeti kararları olumlu sonuçlandı ve Garanti Bankası dışındaki bankalardan gerekli iadeleri aldım. Hatta 2 banka Hakem Heyeti'nin kararını beklemeden ödemeyi sorunsuz gerçekleştirdi. Garanti Bankası Ankara Bahçelievler şubesine Hakem Heyeti kararını götürdüm ve ilgili kaydı aldılar. Tarafıma 1-2 gün içinde SMS geleceğini, iadenin yapılacağını söylediler.


Aradan 15 gün geçtikten sonra bana ulaşan yazı ile Garanti Bankası'nın 350 TL'yi ödememek için mahkemeye başvurduğunu gördüm. Bildiğim kadarıyla Hakem Heyeti kararları başvuru tutarı 1.100 TL gibi bir rakamın altındaysa zaten mahkeme kararı yerine geçiyor. Bir avukata vekalet verdim bekliyoruz. 350 TL'nin bankayı bu kadar zora sokabileceği aklıma gelmezdi. Üzüldüm Garanti adına!

Gökhan 243 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Mart 2016

    Müşterimiz Sn. Gökhan E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler