06 Temmuz 2015

Garanti Bankası Hakem Heyeti Kararı Ve İbraname İmzasına Rağmen Ücret Yatırılmadı

Garanti Bankası'ndan önceki yıllarda çekmiş olduğum 2 kredinin dosya masraflarını alabilmek için Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurdum, başvuru sonuçlanarak ücretin Garani Bankası tarafından yatırılacağı ile ilgili karar yazısı ile bankaya başvurduktan sonra ilk kredim için (332 TL) İbraname imzalamam için cebime mesaj geldikten sonra şubeye giderek imza işlemlerini hallettim ve 2 gün içerisinde hesabıma ücretin yatırılacağını öğrendim.


Fakat bu işlemleri 7 gün önce yapmış olmama rağmen başvurduğum banka şubesine ait adıma bana sorulmadan hesap açıldığını ama bu ücretin yatırılmadığını öğrendim. Konu hakkında hiçbir bilgi alamıyorum, çünkü şubenin telefonlarından kimseye ulaşamıyorum.

Oya 142 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Oya A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön