15 Mart 2013 #1687173

Garanti Bankası Habersiz Kart Çıkarıp Başkasına Teslim Edilmiş!

İsteğim dışında kredi kartı çıkarılarak izmir de oturduğum halde bağlı olduğum şirketin istanbul şubesine tanımadığım birisine kurye kartımı teslim etmiş sonradan adını öğrendiğim bu kişi şifresiz imza karşılığı istanbul da güzellik salonun da 370 lira yı harcamıştır dökümleri ve adresi elimdedir .


Bunları bankaya bildirdiğim faks çektiğim halde muhatap kabul edilmeyip bu parayı bir de faiz konulduğundan ödedim kartlarımı iptal ettim ama bankanın adıma istemeden kredi kartı çıkarıldığı kuryenin benim imzam olmadan teslim ettiği ve harcayan kişiden şikayetçiyim ve paranın iadesini istiyorum.

Gürkan 28 Okunma

Cevaplar

  • Gürkan08 Nisan 2013

    aradan 20 gün geçmesine rağmen hala bir sonuç alamadım hala bankanın muhatap kabul etmemesi hakkında şaşkınlık içindeyim keşke aynı hassasiyeti istemeden kart gönderip şifresiz ödeme yapıldığında da gösterebilseydi hala şikayetçiyim ve paramın iadesini istiyorum

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön