30 Ocak 2014

Garanti Bankası Habersiz EFT Limiti

Kurum değişikliği nedeniyle maalesef Garanti Bankası na geçen maaş hesabıma benden habersiz,bilgim rızam alınmadan limit konulmuş, bu limiti değiştirmek için ise işi gücü bırakıp 21.yy bankacılığına yakışır şekilde? tamda Garanti Bankası na yaraşır halde sadece banka şubesinde yapılacağı söylendi.


Her işlem telefon bankacılığı yada İnternet bankacılığı ile yürürken bunu sadece şubeden yapabileceğim müşteri temsilcisi tarafından söylendi ayrıca bu limiti benim kendimin koyduğu ve bunu da unuttuğum söylendi. Garanti Bankası nın bu uygulamasında art niyet aramaktayım. Benim limitimi de kim koyduysa lütfen bulunsun.

Mehmet 83 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet19 Mayıs 2014

    Bana bu konu ile geri dönüş olduğunda iş işten geçmiş ve ben bankanın şubesine kadar gitmiş ve bu çağ dışı uygulamaya maruz kalmış durumdaydım. Ben işlemi şubeden hallettikten günler sonra zahmet edip bana dönüş yaptılar ancak.

  • Mehmet04 Şubat 2014

    Baba garanti bankasından dönem olmadı ki zaten

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimiz Mehmet S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön