09 Nisan 2013 #1733721

Garanti Bankası Habersiz Dask Poliçesi Yapılması!

Eşim G**** O. üzerine Garanti Bankası Akhisar şubesinden konut kredisi kullandık bende kredinin kefiliyim eşim aynı zamanda Garanti Bankasından kredi kartı kullanmaktadır. 03/2013 tarihli kredi kartı ekstresinde 21. 03. 2013 tarihinde Eureko sigorta 200 tl 4 taksit borç gördük kaç taksit olacağına da kendileri karar veriyor. Bununda kredi ile ilgili DASK sigortası olduğunu bankadan öğrendik ben krediyi dördüncü ayın 26 tisin da kullandım ( kredi tarihinde de sorun var) DASK 2. ay itibariyle yapılıyor bunu da anlayamadım zaten yapılan işlem izinsizdir. Eşimin onayı alınmamıştır. Ayrıca türk ticaret kanununa göre bilgi verme yasağı vardır bu sigorta iptal edilmezse mahkemeye gideceğim.

Hüseyin 65 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin12 Nisan 2013

    şimdi yeni birşey öğrenmişler şube genel müdürlüğe gidin diyor genel müdürlük şubeye gidin diyor senin yaptığın sahtekarlık için ben bir oraya bir buraya gezip duracakmıyım

  • Hüseyin09 Nisan 2013

    bana yazılı cevap verin lütfen ben cevabınızı mümkünse yazılı istiyorum saygılarımla

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön