01 Mart 2017
Yorum Yap
#7919824

Garanti Bankası Habersiz 2 Adet Kredi Kartı Talebi

Çalıştığım firma maaş kartları için Garanti Bankası ile çalışmaya başladı. Geçen hafta maaş kartlarımız yani garanti Paracard dağıtımı yapıldı. Bu arada iş yerine gelen garanti çalışanları bize bir takım imzalar attırdı ve bu konu hakkında hiç bir bilgi aktarılmadı ve şifrelerimizin SMS ile bildirileceği söylendi. Birkaç gün sonra bankadan SMS geldi fakat 2. Bir SMS de bonus kart başvuru talebiniz alınmıştı diye bir mesaj daha geldi. Ben direk bankayı aradım ve talebin iptal edilmesini istedim. Banka bizden habersiz hiç fikrimizi ve izimizi almadan adımıza kredi kartı başvurusunda bulunmuş! Dün, yani 28.02.2017 tarihinde garanti mobil şubeye giriş yaptığımda adıma oluşturulmuş 2 adet kredi kartı gördüm ve hemen banka ile temasa geçtim. Kartların basım aşamasında olduğunu ve kapalı durumda olduğunu öğrendim. Ben adıma oluşturulmuş kredi kartı hesapları istemiyorum hiçbir şekilde!

Şehmuz Şehmuz 449 Okunma

Cevaplar

  • Şehmuz02 Mart 2017

    Yollamamalari konusunda ısrar etmeme rağmen 2 adet kredi kartinin tarafıma ulasmasi için yolladigina dair SMS aldım. Bu bankanın ne kadar sorumsuz ve vurdumduymaz olduğu anlamina gelir. Istemedigim halde zorla kredi kartı sattilar. eğer o kartlar yüzünden benden ücret kesilirse bu meseleyi önce BIMER'e sonra TBB'ye kadar ulastiricam. Gerekirse savciliga gidip dava acicam.

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Mart 2017

    Değerli müşterimiz, Sorun yaşadığınız için üzgünüz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler