06 Şubat 2014 #2280293

Garanti Bankası Haberim Olmadan Sigorta Kesintisi Yaptı

2012 yılın 11.ayında hayatımın hatası olarak Garanti Bankası'ndan kredi çektim. Her ay kredi tutarımın 196.00 TL olmasından dolayı 200.00 TL yatırdım. Hesaplarımı kontrol ettiğimde her seferinde 4,00 TL olmadığını gördüm. 3 gün sonrasında Beylikdüzü şubesinde birilerine ulaştım. Sorgulama yaptığımda kredimi eksik yatırdığım bilgisi verildi. İtiraz ettiğimde hayat sigorta poliçesine kesildiğini söylediler. Dekont istememe rağmen hiç bir şekilde dekont vermediler. Günde 15 kez aramama rağmen müşteri temsilcileri hep yerinde yok olanda telefonda olduğundan kimseye ulaşamıyorum. İlk defa Garanti Bankası'ndan işlem yaptırdım. Sonucunu da bu şekilde yansıdı.

Ebru 130 Okunma

Cevaplar

  • Ebru06 Şubat 2014

    Beylikdüzü şubesinden Müşteri danışmanı şahsenem hanımla görüşüldü. Çekilen paranın Hesap işletim ücreti oladuğunu ve her 6 ayda bir çekildiğini söyledi. Fakat geçen sene tekrar aynı şekilde yaptılar ve bana çekilen ücreti iade ettiler. Müşteri danışmanı bizim yasal hakkımız hesap işletim ücreti çekeriz Şeklinde bir ibarede bulundu. Bende tüm yasal haklarımı kullanarak garanti bankası hakkında yasal işlem başlatacağımı bildirdim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz Ebru Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön