09 Nisan 2013 #1732617

Garanti Bankası Haber Vermeden Limit Düşürülmesi!

Garanti bankasından 15. 000 TL limitli kredi kartım vardı. Haber vermeden kredi kartı limitimi düşürdüler. Bazı konularda sabahın 6 sında bile mesajla haber verirlerken, aleyhime olan bir düzenlemeyi haber vermeden, değişikliğe karşı önlem almaya bile fırsat tanımadan yapması mağdur etti.


Neden haber vermediniz sorusuna verdikleri cevaba ise riskiniz arttığı için demeleri de ayrı bir sinir bozucu durum oldu. Garanti Bankası riskim artıyor deyip 7. 500 TL ye limitimi düşürüyorken, başka bir bankada 13. 500 TL olan limitimi 17. 500 TL ye çıkarmak istiyor.

Alptuğ 116 Okunma

Cevaplar

  • Alptuğ09 Nisan 2013

    Garanti Bankasından gelen cevap ile sorduğum sorunun alakası yok. Sorduğum soru çok net: Limit düşümünü bana niye 1 hafta yada 1 ay önce haber vermediniz? Ben ona göre hazırlık yapardım diye. Garanti Bankasından gelen cevap; "Öncelikle bankamızla yaşamış olduğunuz sorundan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Bankamızın kredi kartı risk politikalarına istinaden yapılan değerlendirme gereği limitiniz düşürülmüştür" Verdikleri cevap, sırf cevap vermiş olmak için.

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön