18 Ocak 2014 #2241519

Garanti Bankası Güvenimi Sarsan Banka!

2010 yılından beri Garanti Bankası'nın Bonus Card özelliği taşıyan kartını kullanmaktayım. Mağdur oldum çünkü verdikleri sözleri kesinlikle tutmamaktadırlar. Kart aidatı kesen bankadır. Kart aidatı almayan bankaları açık yüreklilikle de söyleyebilirim.


Zaten bu saatten sonrada dükkanımda Garanti Bankası'nın pos makinasını kullanmamaya özen gösteriyorum ve müşterimi başka bankanın posuna yönlendiriyorum. Gerekirse de fazla indirim yapıyorum ve yapacağımda. Umarım sizlerinde bilgilenip gerekeni yapacağınıza inanıyorum.

Özkan 54 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Özkan C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön