30 Ocak 2014 #2266951

Garanti Bankası Gişe Görevlisi Çok Kaba!

Trabzon'da oturuyorum ve Garanti Bankasına olan ödememi yapmak için Trabzon Hızırbey şubesine gittim. Ödemeyi yapmak için sıra aldım ve sıra bana geldi. Gişe sorumlusuna bende bulunan paraları verdim üzerimdeki paralar bozuk metal paraydı sorumlu kişi bana bu metal paraları alamayacağını söyledi bende kendisine bu paralar Türkiye Cumhuriyetine ait paralar değil mi neden almıyorsun dedim.


Gişe sorumlusu konuşma tarzını azarlayıcı şekilde bana ben bu paraları almam git paraları bütünleştir kağıt para yap öyle senin işlemini yapayım dedi ben kendisine siz bunları almak zorundasınız dedim tekrar beni o kadar müşterinin bulunduğu bankada azarlayıcı konuştu, küçük düşürdü beni.

İsa 70 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimiz İsa M. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön