06 Nisan 2013 #1728470

Garanti Bankası Geri Ödenmeyen EFT Masrafı!

05.04.2013 tarihinde Garanti Bankasından Başka bir banka hesabına bir miktar EFT yaptım. Bu EFT nin karşılığı olarak da 6 TL masraf kestiler. Bir süre sonra yaptığım EFT nin hesabıma geri düştüğünü gördüm. Bankayı sorguladığımda EFT yaptığım hesabın kapalı olduğunu bu nedenle paramın geri verildiğini belirtmişlerdir.


Fakat kestikleri 6 tl geri yüklenmemişti. Bu masrafın neden geri yüklenmediğini sorguladığımda bankamızın uygulaması yapacağımız birşey yok diye cevap verdiler. Halbuki be kendilerine bu masrafı işlemim tamamen gerçekleşmesi karşılığı ödemiştim. Hesabından hiç bir şekilde hareket görmeyen bir İşlem için masraf alınması çok tuhaf.

Adil 42 Okunma

Cevaplar

  • Adil23 Nisan 2013

    Sevgili Bankamın bana verdiği Cevap ve değer! Ben bu parayı size helal etmiyorum! Sayın ADİL CEYHAN, 22/04/2013 tarihinde Haklı Müşteri Hattı´na iletmiş olduğunuz 34833277 numaralı mesajınız ile ilgili gerekli kontroller yapılmıştır. Yapılan havale işlemine yönelik tarafınızdan tahsil edilen EFT ücretine yönelik talebinize olumlu yanıt verememekteyiz. Ayrıca konuyla ilgili olarak 08/04/2013 tarihinde [email protected] e-posta adresinize yanıt verilmiştir. Saygılarımızla,

  • Adil18 Nisan 2013

    Garanti Bankası konuyu hala değerlendiriyor sanırım. Beni kimse aramadı, 6 TL ninde üstüne yattı. Genel Müdürlerinden onay alacaklar sanırım, bu parayı haksız yere aldık iade edelimmi diye!!

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön