01 Şubat 2014 #2270533

Garanti Bankası Genç Bonus Kredi Kartına Taksit Yapılmıyor

Garanti Bankası Genç Bonus kredi kartımla Vatan Bilgisayar'dan yapmaya çalıştığım alışveriş sırasında kasaya geldiğimde genç karta taksit yapılmadığını söylediler ve alışverişimi iptal etmek zorunda kaldım. Halbuki kartı çıkartırken normal bonus kartlarıyla aynı avantajlardan yararlanabileceğimi söylemiştiniz. Mağduriyetimi giderip bu durumu açıklayabilirseniz çok sevinirim.

Bilal 390 Okunma

Cevaplar

  • Bilal04 Şubat 2014

    Hala bir gelişme yok ve sitede garanti bankasının cevaplanmamış şikayeti bulunmaması için küçük bir mesaj atılıp müşteri oyalanıyor.

  • Bilal01 Şubat 2014

    Öncelikle bu kadar çabuk cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Ancak yaptığım şikayetin cevabını buradan da yazarsanız eğer hem bu sitenin amacı doğrultusunda hareket etmiş olursunuz hem de benimle aynı sorunu yaşayan diğer müşterilere de yol göstermiş olursunuz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimiz Bilal Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön