20 Mart 2013 #1695249

Garanti Bankası Geçmişe Dönük Sigorta Poliçesi Ücreti Alındı!

Garanti Bankası Eskişehir şubesinden 2008 yılında kullandığım ve 2009 yılında vadesinden önce kapattığım bireysel kredimle ilgili 12. 10. 2012 tarihinde "kredinizle ilişkili 5179843 nolu hayat
poliçenize ait 42. 90 tl. gecikmiş borcunuz ödenmemesi halinde hesaplarınızdan
tahsil edilecektir." Şeklinde mesaj aldım ve bu parayı tüm itirazlarıma rağmen bankaya ödemek zorunda kaldım.


Geçmişe dönük kapanmış bitmiş bir kredi için tarafımdan alınan 42, 90 tl. yi hazmedemiyorum. Bu konuda yardımlarınızı bekliyor ve mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

İsmail 22 Okunma

Cevaplar

  • İsmail14 Nisan 2013

    Malesef sorunum çözümlenmedi.Son çare tüketici hakem heyetine başvuracağım ve çevremde etkileyebileceğim ne kadar dostum,arkadaşım varsa GARANTİ BANKASINDAN uzak durmalarını tavsiye edeceğim.

  • İsmail20 Mart 2013

    Banka bugün aradı.Acak maalesef bana masallar okudu.Borç kapandığı için sistemde göremiyorum dediler.Dekontum var göndereyim dedim, bir şey ifade etmez dediler.İlgili şubemize gidip başvurun dediler, zaten başvurdum ancak sonuç alamadım dedim.Yapabileceğimiz bir şey yok dediler.Bu ne cüret nasıl bir güçtür ki kapılar bir bir yüzümüze kapanıyor...

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön