27 Şubat 2013

Garanti Bankası Gecikme Bildirim Ücreti Kesildi!

Garanti Bankası BONUS kullanıcısıyım ve sadece garanti bankasıyla çalışan maaş müşterisiyim . Bu ay ekstremde gördüğüm gecikme bildirim ücreti , garanti bankasının geldiği son noktadır. Hiç bir şekilde bildirim olmadan bana ulaşılmadan ücret kesintisi olmuştur . Rakam ufak fakat uygulama hakikaten tuhaf olduğu için esefle kınıyorum.

Haklı müşteri hattını arıyorum ve cevap kesin sms gelmiştir deniyor fakat bakıyorlar ki sms gelmemiş, mail gelmiştir diyorlar, yok diyorum bu sefer posta yoluyla mektup gönderilmiştir deniyor. Benimi haklı çıkarıyorsunuz bankayı mı?Hangi çağdayız efendim olmadı dumanla gönderin onun içinde odun parası ücreti kesin. Buda müşterilerin geldiği son noktadır.

Erkan 53 Okunma

Cevaplar

  • Erkan27 Şubat 2013

    O KADAR İYİ BİLGİLENDİM Kİ İNANAMADIM.BİLGİ DAĞARCIĞIM ALMADI.MERAK EDİYORUM EMİNİM Kİ HERKES BUNA KATILIR SÜREKLİ REKLAM MESAJLARNIZI GÖNDERMEK İÇİN GÜNÜN HER SAATİ SMS İLE ULAŞIYORSUNUZ DA BU SEFER NEDEN ULAŞAMADINIZ DA MEKTUP GÖNDERMEK İSTEDİNİZ.SANIRIM BU İŞLERLE İLGİLENEN DEPARTMANINIZA HENÜZ TEKNOLOJİYİ GETİREMEDİNİZ.

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön