18 Mart 2013 #1690996

Garanti Bankası Garanti Link Puanım Yüklenmedi!

Garanti link uygulaması kapsamında Teknosa'dan alışveriş yaptım. %10 bonus yüklenmesi gerekiyordu, yüklenmedi. 3 defa Bankayı aradım. Şikayet kaydı oluşturdular. Yaptığım alışverişin kampanya kurallarına uygun olduğu doğrulandı. Ancak buna rağmen puanım yüklenmedi. Twitter'dan tüm işlemleri gerçekleştirdim. Cep telefonuma gelen şifreyi ilgili alana yazdım ve artık garanti link kampanyası kapsamında puan kazanabilirsiniz mesajını da aldım, garantilinkteknosa hashtag'a mesaj da attım, tüm bu işlemlere rağmen puanım yüklenmedi. Puanlarımın yüklenmesini rica ediyorum.

Aydın 133 Okunma

Cevaplar

  • Aydın27 Mart 2013

    Müşterisini bu kadar değersiz kılan bir bankaya daha rastlamadım. her şikayete böyle bir mesaj yazıp sonrasında da hiçbir bilgilendirme yapmıyor. Puanımın neden yatmadığını ise Teknosa'ya yaptığım şikayetten öğrendim. Güya kampanyaya katılımım yokmuş, ilginçtir benden sakladığı gerekçeyi Teknosaya iletebiliyor. Halbuki kampanyaya katılım sağladım, cep telefonuma şifre geldi ve ilgili şifreyi sitelerindeki ilgili alana girdim, "kartınızı linklemeyi tamamladınız, artık kartınızla puan kazanmaya başlayabilirsiniz" diye onay mesajını da aldım ve alışverişimi yaptım. Kampanya sözünüz tamamen yalan.....

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön