28 Ocak 2014 #2260963

Garanti Bankası Garanti Emeklilik Taahhüdünü Yerine Getirmiyor!

Garanti Bankası'na 2009 yılında telefon bankacılık işlemi ile Garanti Emekliliğe katıldım. Bilgilendirme esnasında kazai maluliyet vb. doğacak ödemeyi gerçekleştireceklerini dile getirdiler şartlar karşılıklı kabul edildi.


23.02.2010 tarihinde iş kazası geçirdiğimden dolayı taahhüt edilen sözleşme gereği mağduriyetimi gidermek durumundayken sadece o dönemde gelen kart borcumu karşıladılar sözleşme şartlarının yerine getirilmesi için tekrar 01.10.13'de tebliğde bulundum fakat bilgi edinme hakkım dahi yerine getirilmedi.


Mağduriyetimin giderilmesi için icap eden işlemlerin yerine getirilmesini istiyorum. Sorunum çözülmüyor. En kısa zamanda umarım taahhüt edilen haklar yerine getirilir.

Aydin 154 Okunma

Cevaplar

  • Aydin24 Mart 2014

    Mart ayına geldik hala bir arpa boyu yol kat edemedik benim iletişim numaram sizlerde mevcut eğer ki siz bana bu aşamada yardımcı olamayacaksanız sizi Türkiye Bankalar Birliği Bireysel Müşteri Hakem Heyeti’ne şikayet edeceğim bana mail aracılığı ile dönüş yapmamanızı bizzat aramanızı rica ediyorum.

  • Aydin02 Şubat 2014

    Sayın yetkili 5 gün geçti yine hiç bir gelişme kaydedemedik umarım biran önce dönüş yaparsınız teşekkürler

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz Aydın A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön