15 Aralık 2014

Garanti Bankası Fon Satışına İzin Vermiyor

Yaklaşık 2 haftadır hesabımdaki likit fondan satış yapma talimatı verdiğimde sistem tarafından 'işleminizi şuanda gerçekleştiremiyoruz' tarzında bir hata karşılaşıyorum. Alo Garanti ile durumu defalarca aktardığım halde kendilerinin bir şey yapamayacağını belirttiler.


Yaklaşık 2 haftadır fondaki parama adeta el konmuş gibi hissediyorum. Ve bu tamamiyle Garanti Bankası'nın muhtemelen kendi içindeki sistemsel sorun sebebiyle ben kendi paramı kullanamıyorum. Ve benden kaynaklanmayan sorun için benim banka şubesine gidip sorunu çözmek için uğraşmam gerektiğini söylüyorlar. Garanti'nin hizmet anlayışı bu mudur?

Sedat 236 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Sedat A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön