09 Nisan 2013 #1733212

Garanti Bankası Fon İşlem Emrim Gerçekleşmedi!

05. 04. 2013 tarihinde internet Bankacılığı ile A tipi hisse senedi alış emri girdim. 05. 04. 2013 kapanış fiyatı ile 08. 04. 2013 tarihinde hesabıma geçmiş olması gerekiyordu. Ancak işlem yapılmamış. hesabımda neredeyse talebimim 10 katı para olmasına rağmen b tipi likit fonda yeterli para yok diye yapılmamış işlemim.


Oysa banka internet sitesinde artık b likit fon satışı yapılmayacağı yerine şubesiz b likit kullanılacağı açıkça yazıyor. Müşteri Hizmetleri biz bişey yapamayız diyor, haklı müşteri hakkı yardımcı olamam diyor. Banka yardımcı olamıyorsa benim maddi olarak yaşadığım mağduriyeti kim giderecek anlamadım.

Eser 99 Okunma

Cevaplar

  • Eser18 Nisan 2013

    Firma halen bir çözüm de bulunmadı.Hem bana geri dönüş yapmadı.Hem de daha sonra attığım maillere yanıt bile vermedi.AnlayacağınızAnlaşılan Garanti Bankası artık müşteri memnuniyeti için elini taşın altına koymadığı gibi, şikayetleri de kaile bile almıyor.

  • Eser12 Nisan 2013

    Bankadan gelen cevap hesabınızda yeterli bakiye olmadığı için işlem gerçekleşmemiş. Banka personeli henüz sorunun ne olduğunu anlamış. Hesabımda 10 katı para var, hala bakiye yetersiz diye geri dönüş yapıyorlar. Sistemlerindeki açıktan kaynaklandığını kabul etmek bu kadar zor olmamalı diye düşünüyorum. İnternet sitesinde B tipi likit fon alışı kalkmıştır, bundan böyle aynı özelliklere sahip b tipi şubesiz likit fon almak zorundasınız diye uyarı var. Mecbur bu fonu alıyorsunuz,Ama zorla yönlendirdikleri B tipi şubesiz likit fonda bulunan parayı bakiye olarak kabul etmiyorlar.Çok şaşkınım

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön