05 Nisan 2014

Garanti Bankası Fon Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Aldı.

Garanti Bankasının Barbaros bulvarı şubesinde oğluma bir kumbara hesabı açtırdım; aylık 100 TL birikim yaparak yaklaşık 1,5 sene ödedim, fonları bozdurduğum da hesabımdan 58 TL hesap işletim ücreti tahsil edildiğini gördüm. Garanti Bankasına telefon ve şube kanalı ile başvuru yaptım hiçbir sonuç alamadım. Fon hesabından bile hesap işletim ücreti alınmasına akıl sır erdirmek zor. Garanti bankası ve ne kadar bağlı kuruluşu var ise bir daha çalışmayacağım.

Yavuz 127 Okunma

Cevaplar

 • Yavuz15 Eylül 2015

  Başka Bir Arzunuz, paramı Gasp etmeyin.

 • Yavuz04 Şubat 2015

  Çözüm yok...

 • Yavuz08 Nisan 2014

  Hiçbir sonuca ulaştırılmamıştır. Hesabımdan çekilen tutar Garanti Bankası Gelirlerine kaydetmiş heralde geri vermeye niyetleri yok!

 • Garanti Bankası Temsilcisi06 Nisan 2014

  Müşterimiz Yavuz Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön