23 Nisan 2013 #1758560

Garanti Bankası Fırsatçılık Yapıyorlar!

Altın hesabımdan bir türlü satış yapamadım düşük fiyatlara almış olduğum altınımı satmak istediğimde piyasaya göre gr fiyatında 6 TL fark vardı piyasada altının gr fiyatı 84-85 TL iken banka bana 78 TL den işlem yapmaya kalktı. Bu sebepten dolayı bankayla saatlerce görüşmeme rağmen telefonla çözülmedi işim ve şubeye kadar gitmek zorunda kaldım. Şube müdürüyle görüştüğümde bizdeki rakamları beğenmiyorsanız fiziki olarak verebileceklerini söylediler.


Ben de fiziki olarak almak istediğimi söylediğimde bu şubede yok başka şubeden verebiliriz dediler onu da kabul ettim fakat başka şubede 10 gr varmış ve her 10 gr için 15 tl fark istediler.

Yavuz 93 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz03 Ağustos 2013

    Sadece güzel konuşup soruna bir çözüm olmuyorlar kendi dedikleri ve izledikleri politikanın dışına çıkmayıp aksine senin düşüncelerinin kendileri gibi olması için gayret gösteriyorlar kişiye değil kendilerine odaklı çalışıyorlar

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön