19 Aralık 2014

Garanti Bankası Fek Yazısında Hata Yapıyor

04.12.2014 tarihinde Aydın Garanti Bankası sanayi şubesinden 2010 yılında çekmiş olduğum konut kredisini kapattım. Söz konusu kredime ait ipotek fek yazısı aradan 14 gün geçmesine rağmen Ankara ili Yenimahalle tapu müdürlüğüne gönderilememiştir. Banka haklı müşteri hattı ile yapmış olduğum görüşmede 08.12.2014 tarihinde yola çıktığını ancak hangi ulaşım aracına verdiklerini söylemediler.

10 gün geçmesine rağmen İstanbul ilinden Ankara iline ulaşamamıştır. Tapu ile görüştüğümde Garanti Bankası'nın yazılarını bir haftadır yanlış yazdıklarından dolayı almadıklarını tarafıma beyan etmişlerdir. Gerek şube gerekse Garanti Bankası haklı müşteri hattı ile yaptığım görüşmelerden hiçbir sonuç alamadım.

Vural 278 Okunma

Cevaplar

  • Vural29 Aralık 2014

    Garanti Bankası ile olan tüm bağlarımı kopardım. Tüm çevreme de bu hususu ilettiğimi bildirmek isterim. 23 gün sora fek yazısını alabildim Yenimahalle şube müdürüne bir personel vererek taksi ile götürüp getirmek şartıyla yalvarmam neticesinde halledebildim. Yenimahalle şubesi operasyon biriminde çalışan Sevval hanımın müşteri ilişkileri konusunda kanımca eğitim görmesi şart. Yaşadığım bu süreçte bankanızdan tek yardımcı olan ipotekler bölümünden Aslı hanım oldu. Umarım ne benim sizle ne de sizin benimle bir daha yollarımız kesişmez Garanti!

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Vural Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön