21 Mayıs 2015

Garanti Bankası Fazladan Borçlandırma Yapıyor!

Garanti Bankası'nın ATM'sinden çekmiş olduğum 1000 TL tutarındaki paranın gelen ekstreme taksitli para ve taksitli avans şeklinde 2 defa yansıtılmıştı. Müşteri temsilcilerinin ile sorunu çözmediğini sitede şikayette bulunduktan sonra problemimin çözüldüğünü düşünürken gelen ekstreme erken kapama vergi fonu ve erken kapama faizi kesilmiş olup, taksitli olarak çekmiş olduğum tutar taksitli faiziyle beraber tek geri ödeme şeklinde ekstreme yansıtılmış bulunmaktadır.

Garanti Bankası durumu düzeltmelidir. İtiraz için aramış olduğum müşteri temsilcilerinin 2. defa soruna çözüm üretmek yerine çözüm üretememiştir. Bir banka ancak bu kadar hayal kırıklığı yaratabilir herhalde.

Yakup 189 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. Yakup B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön