18 Nisan 2013 #1743628

Garanti Bankası Fazladan Aldığı Dosya Ve Sigorta Ücreti!

Garanti bankası Karabük merkez şubesinin camında ve ayrıca İnternet şubelerinde vede bana verdikleri broşürde 3000 TL. kredinin 9 ay çekildiği taktirde sigorta ve diğer masraflarının 25,75 TL olduğunu beyan eden kampanya ürününün reklam ve afişleri olmasına rağmen benden 80,000 TL ücret tahsil edildi.


Krediyi mart 2013 tarihinde çektim. Şikayetimi gereken yerleri arayarak ve yazılı olarak bildirmeme rağmen hiç bir sonuç alamadım.haklı olduğum bu sıkıntımı gereken her yere bildireceğim.Kampanya hala devam etmekte.

Mustafa 51 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa14 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır....diyorsunuz fakat hala anlamak istemiyorsunuz.kendi yaptığınız kampanyaya kendiniz ihanet ediyorsunuz..KAMPANYA HALAAAAAAAA DEVAM EDİYOR...

  • Mustafa01 Mayıs 2013

    Sayın şikayetlerle ilgili GARANTİ BANKASI yetkilisi,derdimi anlattım fakat hiç bir sonuç alamadım.Konuyu herhalde anlamadınız, kampanya yapıyorsunuz fakat kampanyaya bağlı kalmıyorsunuz,ben sizin bankanızın büyüklüğüne güvenerek kredi çektim fakat görülüyor ki kampanyanıza sahip çıkmıyorsunuz.lütfen yetkili kimse beni arasın,aramıyorsa bile incelesin...

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön