26 Nisan 2013

Garanti Bankası Fahiş Aidat!

Daha önce kullanmış olduğum Bonus Premium kredi kartıma bu ay 79 TL gibi inanılmaz yüksek bir yıllık aidat ücreti yansımıştır. Geçen yıl da yine 59 TL aidat yansıtmışlardı. Müşteri hizmetlerini arayıp itiraz edince, bunu bir ay sonra Bonus olarak iade etmişlerdi.


Bu yıl da yine itiraz ettiğimde bunun sadece geçen seneye mahsus bir uygulama olduğunu, kullandığım kartın en üst versiyon olduğundan bu kadar yüksek ücret talep ettiklerini söylediler. Artık bundan sonra kesinlikle bu kartı kullanmayı düşünmüyorum. Haksız olarak alınan bu fahiş ücretin de iadesini talep etmekteyim.

Ercem 52 Okunma

Cevaplar

  • Ercem01 Mayıs 2013

    Garanti Bankası'nın vermiş olduğu cevap beni hiç mi hiç tatmin etmediği için kredi kartımı iptal ettirdim. Ayrıca vadesiz hesabımı da iptal edeceğim. Bundan sonra benden bu tür fahiş bir aidat almayacak olan maaş hesabımın bulunduğu diğer bir bankanın kredi kartını kullanma kararını verdim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön